Blog

Yalın Enstitü’ye Yeni ve Çok Değerli bir Katılım – Ferruh Kılıç

ferruhkilic
Duyurular & Basından Haberler

Yalın Enstitü’ye Yeni ve Çok Değerli bir Katılım – Ferruh Kılıç

1994 yılından bir iki ay öncesine kadar Toyota Fabrikasının Adapazarı Fabrikasında en son 11 yıl Kalite Şef Lideri olarak, 13 yıl Montaj Hattında olmak üzere 24 yıl görev yaptı. Ferruh Kılıç kardeşimiz Yalın Enstitü kadrosuna katıldı.

Ferruh Kılıç son iki yıl bitmiş araç final kontrol olmak üzere Pres, Kaynak ve Boya Bölümlerinde Kalite Vardiya Şefi olarak görev yaptı. Yerinde Kalite konusunda çok değerli bir uzman olan arkadaşımız ayrıca 13 yıl Montaj Hatlarında da görev yaptığı için Toyota Üretim Sistemi ile ilgili komple ve derin bir deneyime sahiptir. Montaj Hattında görev yaparken 2 yeni modelin devreye alınmasında görev yapmıştır. ,Japonca olarak rahatlıkla kendini ifade eden Ferruh kardeşimiz İngilizce dilini de orta derecede bilmektedir. Çalışma arkadaşları tarafından Toyota Değerlerinin iyi bir örnek temsilcisi olduğu ifade edilmektedir.

Ferruh kardeşimizin Yalın Enstitüye yeni bir güç katarken Türk Sanayisine derin deneyimi ile önemli katkılarda bulunacağına inanıyoruz. Ferruh Kardeşimize aramıza hoş geldin derken iyi şanslar, başarılı çalışmalar, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Yalçın İpbüken
Yalın Enstitü Başkanı

Yorum Yaz

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi