Blog

Mısır’da “Hat Yönetiminde Lider Mentörlük” Projesi Tamamlandı

hat-yonetiminde-lider-mentorluk-projesi
Duyurular & Basından Haberler

Mısır’da “Hat Yönetiminde Lider Mentörlük” Projesi Tamamlandı

Yeşim Tekstil Jade Alex ve Jade İsmailia Üretim Tesisleri Üretim Liderleri 14 aylık zorlu Yalın Üretim Liderleri Eğitim ve Geliştirme Programlarını Başarı ile Tamamladılar, Sertifikalarını kutladılar

Her iki Kuruluş, Yönetimleri ve bilhassa bu zorlu eğitim ve geliştirme programına katılan ve başarı ile programı tamamlayan Üretim Saha Liderleri tarafından coşku ile karşılandı.

Her iki program da eski Toyota Şef Lideri, Yalın Enstitü Deneyimli Yalın Danışmanı Ali Kemal Aydın tarafından gerçekleştirildi.

Her iki kuruluşun da bağlı bulunduğu Yeşim Tekstil, NİKE Firmasının önde gelen Tedarikçisi, dünya ölçeğinde Yalın Düşünce uygulayıcısıdır. Mal Sahibi ve CEO Şenol Şankaya ve Mısır kuruluşları sorumlusu Selim Şankaya Mal Sahibi/CEO seviyesi Yalın Lider örneğidir.

Bursa’da başlayan Yalın yolculuk Moldova, Mısır ve Ağrı’da devam etmektedir. Yeşim, 2006 yılından bu yana Yalın Enstitü ile çalışmaktadır. Yeşim dünya ölçeğinde Yalın Şirket örneği ve tekstil dünyasının önemli kuruluşudur.

Jade Alex ve Jade İsmailia Kuruluşları, Üst Yöneticileri ve Yalın Saha Liderleri, Yalın Üretim ve Yönetim konusunda ileri seviyede faaliyet göstermektedirler. Ürünleri Amerika, Avrupa ve tüm Dünya’ya ihraç edilmektedir.

Her iki Üreticiyi, Üst Yöneticileri, Saha Liderlerini ve Ali Kemal Aydın’ı kutlarken Şenol Şankaya ve Selim Şankaya’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

Yalçın İpbüken

Yalın Enstitü Başkanı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi