Blog

Lean Global Network (Yalın Küresel Ağı) Toplantısı 2013

Duyurular & Basından Haberler

Lean Global Network (Yalın Küresel Ağı) Toplantısı 2013

lgnmeeting2013-2lgnmeeting2013-1

Fransa’da yapılan LGN (Lean Global Network – Yalın Küresel Ağı) toplantısında John Shook’un (Lean Enterprise Institute-ABD) Başkanlığında, Roberto Jose Ferro (Lean Institute Brasil) Başkan Yardımcısı, Rene Aernoudts (Lean Management Instituut – Hollanda) Muhasip Üye, Yalçın İpbüken (Yalın Enstitü Derneği, Türkiye) Katip Üye olarak görev yapması kararlaştırılmıştır. Fransa’da gerçekleşen ilk Yönetim Kurulu toplantısında 2014 yılına ait çalışma takvimi oluşturulmuştur. Plana göre ilk toplantı 2-3 Aralık’ta Bursa’da Yalın Zirve Konferansı sonrasında 4 Aralık’ta yapılacaktır.
Fransa’daki yıllık Yalın Enstitü Direktörler toplantısında önemli konular konuşulmuş ve kararlar alınmıştır. Alınan kararlardan önemlilerden birisi Dünya Ölçeğinde Bölgesel çalışmalar yapılması ile ilgilidir. Bu kapsamda olmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın İpbüken, Rusya Federasyonu; Orta Asya Cumhuriyetleri ve Orta Doğu’ya  yönelik Bölgesel çalışmalara devam edecektir.
Başkan John Shook, Güney Doğu Asya ve Asya Pasifik; Roberto Jose Ferro Güney Amerika ve Latin Dünyası; Rene Aernoudts ise Avrupa’ya yönelik Bölgesel çalışmaları üstlenmişlerdir.
Yalın Enstitüler, 2014 yılı Yıllık Genel Kurulunu Hollanda’da Hollanda Yalın Enstitüsünün bulunduğu Zeist kentinde yapacaktır.
 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi