Tamer Kırtay

Tamer KIRTAY

Tamer Kırtay, 1976 Sakarya doğumlu olup, Sakarya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden 1995’ te mezun olmuştur. Askerlik öncesi Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik teknisyeni olarak ilk çalışma hayatına atılmış, sonrasında Toprak İplik ve Enka A.Ş.’ de görev almış ve 2001 yılında Sakarya Toyota Otomotiv fabrikasında Üretim Operatörü olarak çalışmaya başlamıştır..

2003 yılında ATL olarak Trim ,Pre trım,ınpane hatlarında 5S uygulaması, çalışanların yetkinliklerinin arttırılması, hat dengeleme, standart iş proseslerinin oluşturulması, öneri sistemi, süreç iyileştirme çalışmaları, problem çözme ve Kaizen konularında takım liderliği yaptıktan sonra 100 lider eğitimleri kapsamında 2006 yılında Japonya Tsumi fabrikasında eğitim görmüştür.

Japonya dönüşü  EPKM (Europe Production Kaizen Meeting) çalışmalarında, Manpower Development (2006), Lead Time Reduction (2006) Shop by Shop, GLDC, Flexible Line (2007), Flexible Manpower Line  (2008-2009) Pre trim ve Trim Hattı Full SPS, Logistik Development Grup “İdeal Logistik” (Lead time, Logistik Enerji, Manpower ve alan kazancı) projelerinde görev aldıktan sonra ,üretim destek ve kaizen takımında  2011 yılına kadar görev almıştır.

2011 Şubat ayı itibarı ile Yalın Enstitü Derneği üyesi  danışman ve eğitmen olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi