Blog

Yalın Üretim Kitabı Tanıtımı

Yalin-Uretim-Kitabi-Tanitimi-banner
Duyurular & Basından Haberler

Yalın Üretim Kitabı Tanıtımı

Dr. Ayperi Serdaroğlu Okur’un büyük bir öngörü ile yazdığı ‘2000’li yıllarda Türkiye Sanayii İçin Yapılanma Modeli’ kitabı 3. baskısı Yalın Enstitü Yönetim Kurulu üyesi Ülkü Kulaç’ın “Yalın Düşünce 2021 ve Ötesi” eki ile güncellenerek gerçekleştirilmiştir.

Bu güzel kitabın bugünkü hali ile basılmasında başta Ülkü Hanım olmak üzere birçok Yalın Enstitü mensubunun ve Optimist Yayıncılığın büyük emeği geçmiştir. Kendilerine şükranlarımızı sunuyorum.

2001 yılından günümüze bütün Yalın Enstitü faaliyetlerinin içinde Yalın Enstitü Kurucusu, Usta Danışman, Eğitmen, Araştırmacı olarak rol alan Ülkü Kulaç bu bölümü hazırlarken görüşlerini büyük bir saha deneyimine dayandırmıştır. Yaklaşık 100’ün üzerinde firmaya danışmanlık desteği vermiş, üniversite programlarında yer almış, uluslararası konferanslara katılmıştır. Hastaneler, Yazılım Firmaları, Bankalar, Konfeksiyon firmaları, Otomotiv başta olmak üzere hemen bütün farklı üretim türlerinde çalışmalar sürdürmektedir.

Ülkü Kulaç Dr. Ayperi’nin çok yakın çalışma arkadaşı idi. Onun hayallerini, düşüncelerini ve en önemlisi ödünsüz kişiliğini yakından tanımıştı.

Elinizde tuttuğunuz bu kitap Türk Sanayicisine, öğrencisine, araştırmacı ve eğitmenine Türkiye’deki yalın uygulamalardaki kazanımları somut örnekleri ile ortaya koyarken her ülkede olduğu gibi ülkemizde de yaşanmakta olan hataları, eksiklikleri, yanlışları, kafa karışıklıklarını moral bozmadan yapıcı bir üslupla göstermektedir.

Dr. Ayperi’nin bu kitabı büyük ve güçlü Türkiye ülküsüne gönül vermiş kişilere, kurum ve kuruluşlara, sanayicilere rehberlik edecek, son 20 yılın hikâyesini dağarcıklarına katabileceklerdir. Kitabın satış fiyatı 10 gün içerisinde belirlenecektir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu vesile ile 2-3 Aralık 2021 tarihlerinde online gerçekleşecek olan 10.Yalın Zirvemizin hatırlatmak isteriz. Bu 2 günlük Zirve programı katılımcıları 2030 ve ötesine taşıyacak çok kapsamlı ve önemli sunumlar içerecektir. www.yalinzirve.org.tr web sitesinden program ve konuşmacı detaylarını inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Yalçın İpbüken

Yalın Enstitü Başkanı

Yorum Yaz

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi