Blog

Yalın İşletim ve Yönetim Sistemi Oluşturma (USA)

Yalin-Model-Fabrika-egitimi-8-Aralik-2018
Duyurular & Basından Haberler

Yalın İşletim ve Yönetim Sistemi Oluşturma (USA)

Tarih10 Ağustos 2022 – 11 Ağustos 2022: 08:00 – 16:00
Neden katılmalısın?Kuruluşunuzun sürekli gelişen performansa yönelik yalın yolculuğuna rehberlik edecek özelleştirilmiş bir sistem geliştirmek ve oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz yalın ilkeleri, düşünce ve uygulamaları derinlemesine anlayın.
Ücret1600 $

Yalın, sürekli iyileştirme, problem çözme kültürünü desteklemek ve geliştirmek için gereken değişiklikler boyunca kuruluşunuza liderlik edecek bir yalın işletim ve yönetim sisteminin nasıl oluşturulacağını öğrenin.

Uygulamalı, simülasyon tabanlı bu çalıştayda, hem istikrarlı hem de hızlı değişen iş koşullarında kuruluşunuzun iş performansını sürekli olarak iyileştiren etkili, esnek ve yalın bir işletim sisteminin nasıl geliştirileceği konusunda deneyimli bir yalın koç size rehberlik edecek.

Tam zamanında teslimatı, ürün kalitesini ve operasyonel esnekliği iyileştirmenin yollarını deneyimleyeceksiniz.

Kritik olarak, yönetim sisteminizin, kuruluş boyunca ve ön safta kuruluşların strateji ve iş hedeflerini iş tasarımı ve gembada problem çözme dahil olmak üzere nasıl ve neden hizalaması gerektiğini öğreneceksiniz.       

Çeşitli yalın uygulamaları ve kavramları -standartlaştırılmış çalışma, çekme sistemi, kanban ve çalışan yetenek geliştirme- bir yönetim sistemine entegre etmenin sorunları çözmenize, çığır açan iyileştirmeler yapmanıza ve iş zorluklarını doğrudan karşılamanıza nasıl ve neden olanak tanıdığını da kavrayacaksınız.

Öğrenme Hedefleri:

  • Yalın düşünce ve uygulamaları sistematik olarak dağıtmanın ticari faydalarını anlayın.
  • Değişen iş koşullarına uyum sağlayan etkili ve esnek bir yalın işletim sistemi tasarlamak ve uygulamak için gereken becerileri geliştirin.
  • Temel yalın ilkelerden, uygulamalardan ve araçlardan sistematik olarak nasıl yararlanılacağına dair derinlemesine bir anlayış kazanın.
  • İş hedeflerini karşılayan sürekli iyileştirme için volan etkisi sağlayan yalın bir işletim sisteminin nasıl çalıştığını, her bir sistem öğesinin diğerlerini nasıl güçlendirdiğini deneyimleyin.
  • Akış, standart çalışma, kaizen, takt ve çekme sistemleri gibi bütünsel yalın kavramların ayrıntılarını kavrayın.
  • Yalın bir işletim sistemi yaratma, sürdürme ve geliştirmede liderlerin ve yöneticilerin kritik rollerini anlayın.

Kimler Katılmalı?

Yönetici liderlik ekipleri, onların üst düzey yöneticileri ve çalışanlarından:

  • Herhangi bir sektördeki herhangi bir işlevi denetleyen,
  • Temel yalın terimler hakkında biraz bilgiye veya yalın düşünce ve uygulamalarla ilgili biraz deneyime sahip olan ve
  • Yalın düşünce ve uygulamalarının bir sistem olarak nasıl uygulanacağını anlamak isteyen kişiler.

Grup İndirimleri

Kuruluşunuzdan iki veya daha fazla öğrenciyi kaydedin ve her kayıtta %12,5 indirimden yararlanın. Grup indirimi almak için her bir katılımcının buradan kaydolması gerekir.

İptal Politikası

Yüz yüze çalıştaylar için olan kaydınızı tam geri ödeme için kurs başlangıç tarihinden dört hafta önce iptal edebilirsiniz. Çalıştay tarihlerinden sonraki dört hafta içinde meydana gelen bir iptal, 350$ ücrete tabi olacaktır. İptal etmek için lütfen (617) 871-2900 numaralı telefondan LEI’yi arayın veya registrar@lean.org adresine e-mail gönderin.

Çeviri: Pelin Tekindur / Yalın Enstitü

Kaynak: https://www.lean.org/events-training/events/building-a-lean-operating-and-management-system/

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.