Blog

TÜRKÜN HOLDİNG ve Yalın Enstitü Artık Birlikte Çalışıyor…

Duyurular & Basından Haberler

TÜRKÜN HOLDİNG ve Yalın Enstitü Artık Birlikte Çalışıyor…

Türkün HoldingBaşarılarını ve rekabetçiliğini daha da ileri götürmeye karar veren sektörün en başarılı şirketlerinden Türkün Holding, “yalın yolculuğa” çıkmaya karar verdi.
Türkün Holding üst yönetimi ve Yalın Enstitü yetkililerinin ilk toplantısı, OSB’deki şirket merkez binasında, 9 Haziran Perşembe günü gerçekleşti.
Toplantıda, Yalın Düşünce’nin şirketlere katkıları, israfın yok edilmesi, müşteri gözüyle değerin tanımlanıp süreçler üzerinden akışı vb pek çok konu değerlendirildi.
Yalın Yönetim, Liderlik ve Motivasyon konularının da karşılıklı paylaşıldığı toplantı çok verimli geçti.
Ayrıca, Türkün Holding’in AR&GE ve tasarım konusundaki başarılarını tescilleyen ödülün seramonisine de denk gelen Yalın Enstitü yetkilileri, şirketin başarılarını ve yönetimin çalışana verdiği önemi beğeniyle izlediler.
Firma sahibi Erol Türkün ilk fabrikasını 1983 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçirmiş,1989 yılında ise bir dünya markası olma yolunda önemli rolü olan “Vanelli Dış Ticaret Şirketi’ni” kurmuştur.
1991 yılında ise “Türkün Tekstil” adı ile kumaş,boya ve apre alanında faaliyet gösteren ikinci fabrikasını hayata geçirmiştir.
Erol Türkün, entegre tesisler zincirine 1993 yılında kurduğu polyester iplik çekme,büküm ve tül perde dokuyan parkı ile Mega Tekstil A.Ş.’yi eklemiştir.
Türkin HoldingBugün 650 çalışanı ile iplik,dokuma,boya ,baskı ve ev tekstili konfeksiyonu dallarında üretim, yurt içi ve yurt dışı pazarlamasını yapan 11 işletmenin sahibidir.
Yüksek kalite ve estetik anlayışını ürünleri ile birleştirip sanayiciliği bir sanat haline dönüştüren Türkün, günümüzde döşemelik ve perdelik kumaşı VANELLİ markası altında dünyaya tanıtan öncü kuruluşun sahibi ve dünyanın en önde gelen firmalarının tedarikçi partneridir.Ayrıca DECO CENTER zincir mağazaları ile ev tekstili ve dekorasyon ürünleri perakende sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

Yorum Yaz

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi