Zülal İnan

Zülal İNAN

Antalya Temsilcimiz
1964 yılında İzmirli bir ailenin çocuğu olarak Adana’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamladı. 1982 yılında Adana Anadolu Lisesi’nin ilk mezunlarından biri olduktan sonra,1987 Yılında   A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Kısa bir süre tekstil sektörü tecrübesi yaşadı. 1989 yılından bugüne kadar turizm sektöründe hizmet verdi. Resepsiyonist olarak başlayan bu sektördeki çalışma hayatı Ön Büro, Satış, Kongre ve Incentive, Halkla İlişkiler, Kalite Departmanlarını içeren yöneticiliklerden sonra Grup Şirketleri bazında Satış ve Kalite konusunda üst düzey yöneticilik, Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük pozisyonlarında devam etti.

2002 yılında 9 Eylül Üniversitesi’nde Toplam Kalite Yönetimi üzerine Yüksek Lisansa başladı ve  “ Turizm İşletmelerinde Sekiz Toplam Kalite Prensibinin Uygulanması” üzerine yazdığı tezle mezun oldu.

2000 yılından itibaren üstlendiği tüm görevlerde, Kalite, Çevre, Gıda, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri kurulumu yaptı. Sistemleri belgelendirdi ve yürüttü. 2010 yılında Türkiye’de otelcilik sektöründeki ilk Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi kuruluşunu gerçekleştirdi.

Kalite çalışmalarını Baş Denetçilik ve EFQM Mükemmellik Modeli ödül değerlendiriciliği görevleriyle pekiştirmiştir. Aynı zamanda Mesleki Yeterlilik Kurumu baş denetçisidir.

Akademik eğitimi yanı sıra İnsan Kaynakları, Girişimcilik, Eğitim Uzmanlık Programları gibi yönetim ve kişisel gelişim konularında çok sayıda farklı eğitimler aldı. Özel ilgi alanı olması nedeniyle, California Üniversitesi / Üstün Zekâlılar Enstitüsü Üstün Yetenekliler Eğitmen Eğitimi programını tamamladı.

Yönetim ve kişisel gelişim konularında eğitimler vermekte, eğitmen ve öğrencilere Maker Eğitim Programları düzenlemektedir.

Mülkiyeliler Birliği Derneği, Antalya Skal Kulübü ve Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği üyesidir.

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi