Suat Tekerci

Suat TEKERCİ

Suat Tekerci

2016-2017 yılında İstanbul Esenyurt Üniversitesi Yüksek Lisans (Master), İş Sağlığı ve Güvenliği, 2013-2015 Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunu, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, 2013-2015 Atatürk Üniversitesi Yüksekokul Mezunu, İş Sağlığı ve Güvenliği, 1995-1997 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yüksekokul Mezunu, Makine Teknolojisi bölümlerin de öğrenimimi tamamladım.

İş hayatıma 2001 –2018 yılları arasında Toyota Otomotiv A.Ş. Montaj Fabrikası Engine K (motor) bölümünde ekip elemanı & hat lideri olarak çalıştığım süreçte Ocak’2007-  Mayıs’2016 Toyota Otomotiv A.Ş. Montaj Fabrikası Operasyon Geliştirme ve Planlama Yönetim Grupları, Haziran’2016 –  Nisan’2018 Toyota Otomotiv A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Birimlerin görev aldım.

Toyota Otomotiv A.Ş.’den ayrıldıktan sonra iş yaşamıma Danışman olarak devam etmekteyim.

Seminer ve eğitimler; İş Güvenliği Eğitimi, Kyt-Kyg Eğitimi, 5S Eğitimi, Çevre Eğitimi, Ergonomi Eğitimi, Kendin Sor Kendin Yanıtla Kesilme Ky Eğitimi Kyg, 5N1K (Operasyon), Anormalik Ve Dur-Çağır Bekle Eğitimi, Basic Quality Observation, Çevre Eğitimi – Operasyon, Çevre Eğitimi, Eğitimcinin Eğitimi, Ergonomi, Etkili İletişim Eğt., Etkin Takım Çalışması, Forklift Ehliyet Kursu, Kyt Ve Çevre Eğitimi, Genel İş Güvenliği, İlkyardım Eğitimleri, İnsan İlişkileri – Operasyon, İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğt., K.Y.G Eğitimi, Kalite Bilinci, Kaynak Prosesi, Lock-Out, Maliyet Eğitimi, Müt.Firma ÇalışmalArı İş Lid.Eğitimi, Oryantasyon Eğitimi, Pres Üretım Prosesi, Qcc, Qcc Middle, Qcc Uygulama Bilinçlendirme Eğitimi, Qcc Üye Eğitimi, Temel Beceri Eğitimi (Üretim), TJI Eğitimleri, Toyota Üretim Sistemi, Toyota Way (Operasyon), Toyota Way Eğitimleri, TPM, TPS Başlangıç, TPS Jıshuken, Yangın eğitimi.

Sertifikalarım :

·         B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı – Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

·         OHSAS 18001 baş denetçi –  BSI

·         İş Ekipmanları Kontrolü Yetki Belgesi –  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

·         İlkyardım  –  Özel Zenkar İlkyardım Eğitim Merkezi

·         OHSAS 18001 iç denetçi   – Bureau Veritas


Çalışma hayatımda biriktirdiğim bilgi ve tecrübelerimi şirket çalışma alanlarında iyi yönetim, iyi proses, iyi çalışanlar yetiştirerek toplam kalite yönetiminin uygulandığı, şirket kültürünün geliştirildiği ortam oluşturmaktır.

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi