Didem Uğurlu

Didem UĞURLU

2014 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetini takiben, Birleşik Krallık’ta, Salford Üniversitesi’nde İnşaatta Proje Yönetimi alanında yüksek lisans programını tamamladı. Yüksek lisans tezinde Yalın İnşaat’ın Türk İnşaat Sektörüne Adaptasyonu üzerine çalıştı. 2015 yılında Türkiye’ye döndü, mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştı. Bakırköy-Kirazlı, Üçkuyular- Narlıdere ve Üçyol-Buca metro hatlarının mimari ve uygulama projelerinin hazırlanmasında görev aldı.

2017 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi’nde, Proje ve Yapım Yönetimi Doktora Programı’na başladı. Halen, doktora eğitimine devam etmektedir.

2017 yılından beri Yalın Enstitü’de Yalın İnşaat ekibiyle birlikte Yalın İnşaat’ın Türkiye’de yaygınlaşması ve inşaat firmalarında uygulanması adına çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte, üniversitelerin Mimarlık Fakülteleri’nde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Didem, çok iyi seviyede İngilizce ve orta seviyede İtalyanca bilmektedir.

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi