Blog

AOTS ile Japonya

Genel Yazılar

AOTS ile Japonya

Gökhan Çelikliay’a bu yılın Ocak aylarında Japon AOTS bursuna başvurmasını tavsiye etmiştim. Biliyorsuz şimdilerde AOTS Derneğini Türkiye’de arkadaşlarımız harekete geçirdi. Önümüzdeki dönemde AOTS Derneğinin bir çok faydalı faaliyetine şahit olacağız.
Gökhan Çelikliay Coşkunöz’un Yalın Dönüşüm koordinatörü ve uzun yıllar Coşkunöz’de yaptığımız Yalın Dönüşüm projelerinde bizim muhatabımız olan çok değer verdiğimiz bir arkadaşımız. Yalın düşüncenin en önemli uygulayacılarından birisi. Yardımsever bir insan. Yalın konusunda bilgi almak isteyen her şirkete ve insana sevgi ile yaklaşan bilgi ve önerilerde bulunan bir arkadaşımız. Yalın Enstitü Derneğinin üyesi ve Yönetim Kurulu Yedek Üyesi. Kendisi Haziran ayı içersinde 5 haftalığına AOTS Bursu ile Japonya’ya gitti.
AOTS Derslerin bir parçası olarak Gökhan’ları Toyota Endüstri Müzesine götürmüşler. Eksik olmasın müzede çektiği fotoğrafları bizimle paylaşmış. Bu fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz.  Ayrıca kendini geliştirmek isteyen genç arkadaşlarımızı AOTS Türkiye Derneği ile temasa geçmeyi öneriyorum.
Yalçın İpbüken

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Yorum Yaz

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi