Blog

9. Yalın Zirve – 2-3 Aralık 2019, İstanbul Şişli Radisson Blu Oteli

Yalin-Zirve-2-3-Aralik-2019-Istanbul-Sisli-Radisson-Blue-Oteli
Genel Yazılar

9. Yalın Zirve – 2-3 Aralık 2019, İstanbul Şişli Radisson Blu Oteli

Bilgi Talep Formu İçin Tıklayınız

Şirketler ve bireyler olarak, yakın çevremizde ve tüm dünyada meydana gelen olaylardan ister istemez etkileniyoruz. Kararlarımız ve yolculuğumuza, etrafımız, yakın çevremiz ve dünyadaki oluşumlardan etkilenmeden, doğru hedef ve yolda ilerlemek her zamandan daha çok önem taşıyor.

2020-2030 döneminin teknik ve teknolojik değişimlerin etkisinde büyük değişimleri beraberinde getireceği görülüyor. Her zamandan daha fazla, dikkatli, atik ve kararlı olmak gerekiyor.

1958 yılından günümüze benzeri yoğunluktaki alt üstler içinden çıkıp gelmiş, iş ve hayatın içinde değişik konum ve sorumluluklarda görev yapmakta olan bir kişi olarak bugünlerimizi soğukkanlılıkla, ihtiyatlı iyimserlikle değerlendirmenin, iddialı hedeflerimizi, yol haritamızı belirlemenin, umut, sebat, kararlılıkla hiç zaman kaybetmeden yolculuğumuza çıkmanın en doğru yol olduğuna inanıyorum.

2-3 Aralık 2019 tarihlerinde İstanbul, Şişli Radisson Blu Oteli’nde gerçekleşecek 9. Yalın Zirvemiz için, 2020-2030 döneminde firmalarımızın ve her sorumluluktaki katılımcıların zorlu yolculuklarını aydınlatabilecek bir program hazırladık. Hemen her sektörden şirketlerimizde son 20 yılda meydana gelen önemli atılımları, kazanımları, başarı öykülerini paylaşacağız.  Katılımcılarımız Deneyimli Vizyoner Üst Düzey konuşmacılardan önemli öneriler dinleyebilecekler.

Yalın Girişimciler, Startup’lar, Tasarımcılar ve Uygulayıcıların ARGE, Yeni Ürün ve uygulama örneklerini bizzat kendilerinden öğrenebileceklerdir. Yalın düşünce ve uygun digital teknolojileri nasıl kullanılabileceğine ait somut örnek ve önerilerine, paylaşımlarına yer verilecektir. Türkiye’nin gölgede kalmayı tercih eden, teknolojik buluşları ile büyük kazanımlar gerçekleştiren yaratıcı genç/yaşlı insanları tanıyabilecek, uğraşlarının sonuçlarını görebilecek, moral ve ilham bulacaksınız.

İki günlük Yalın Zirve sırasında ve sonrasında somut uygulamaların yer aldığı atölye çalışmaları önemli yer bulacaktır. Yalın Enstitü’nün çok değerli uzman, yöneticilerinin ve kuruluşlarımızın yer alacakları atölye çalışmalarında katılımcılar, üretim ve ofis ortamlarında somut yalın teknikleri, yöntem ve uygulamaları görebileceklerdir.

Yalın Zirve sırasında ana ve paralel oturumlar dışında sergi alanlarında, fuayelerde, aralarda birçok ilginç kişi ve kuruluş, girişimci, değerli katılımcılar ile karşılaşmanız, tanışmanız, iş ilişkisi geliştirmeniz mümkün olabilecektir.

Yalın Enstitü’nün tasarımı ve imalatı olan Yalın Model Fabrika 3.0 + Digital Veri Toplama ve değerlendirme sistemlerin çalışmalarına katılabilecek, izleyebileceksiniz. Dijitalleşme, Sanayi 4.0 konusunu en doğru yorumculardan tarafından değerlendiriliyor olacak.

Türkiye’nin son yıllarına damgasını vuran önemli önderlerin sunumları sizlere ilham verecek, pozitif enerji ile yükleneceksiniz.

2019 Yalın Zirvenin kurum ve kuruluşlarımıza, sanayi ve ticari kuruluşlarımızın her birisine 2020-2030 dönemi için zorlu yolculuklarında somut öneri ve katkıları ile yol göstereceğine inanıyor ve katılımcıların erken kayıtlarını bekliyoruz.

Bilgi Talep Formu İçin Tıklayınız

Yalçın İpbüken

Kurucu ve Başkan

Yorum Yaz

Apple Servisi Beylikdüzü Apple Servisi